شرکت 500 ناشر از سراسر کشور در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگانعلیرضا درویش نژاد عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به احتمال افزایش تعداد ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه، اظهار داشت: در سالهای اخیر ناشران از نمایشگاه کتاب هرمزگان استقبال بهتری از دیگر استان ها داشته اند.
وی با بیان اینکه در این دوره با هماهنگی های انجام شده و حمایت های صورت گرفته از سوی وزارت ارشاد، شاهد حضور ناشران مطرح کشوری خواهیم بود، افزود: همه امکانات جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب فراهم می باشد.
درویش نژاد خاطرنشان کرد: در چهاردهمین دوره از نمایشگاه کتاب هرمزگان بیش از ٦٦ هزار عنوان کتاب در ٦٥٠ غرفه عرضه شد که با توجه به یارانه اختصاص داده شده، این کتاب ها با ٣٠ درصد تخفیف به فروش رسید.
وی با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم هرمزگان از نمایشگاه کتاب، تصریح کرد: پارسال 250 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و بیش از 17 میلیارد ریال کتاب نیز به فروش رسید که پیش بینی می شود امسال شاهد رشد بیشتری باشیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خواهان نشان دادن ظرفیت های فرهنگی –هنری هرمزگان در این نمایشگاه شد و گفت: این رویداد با حجم گسترده مخاطبان بهترین ظرفیت برای معرفی استعدادها و ظرفیت های هنرمندان در رشته های مختلف است.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی** انتشار: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *