فراخون دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت منتشر شدبه گزارش یکشنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا علاقه مندان می توانند برای دسترسی به فراخوان این جشنواره به وبسایتwww.iransaakht.ir مراجعه کنند. همچنین شرکت‌کنندگان در جشنواره تا 15بهمن 96 برای ارسال آثار خود مهلت دارند و 30 بهمن نتایج آثار منتخب اعلام می‌شود.
این رویداد ملی با اهداف جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی و کارآفرینی اقتصاد دانش بنیان، حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران، ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت و همچنین کمک به برجسته سازی کالاهای مرغوب ایرانی از 8 تا 12 اسفند سال جاری برگزار می‌شود.
ایران ساخت با تکیه بر فرآورده‌ های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، در نظر دارد تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشورو اقتصاد مقاومتی بنیان کند.
بر همین اساس پس از اجرای موفق در سال گذشته، دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به دبیرکلی پرویز کرمی فراخوان خود را منتشر کرده است.
بنابر گزارش ایران ساخت ، این جشنواره به شکل تخصصی و رقابتی، بدون محدودیت سنی برگزار می شود.
فراهنگ**9338**1823 خبرنگار:صدیقه بهارلو ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *