معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: 9دی روز انجام تکلیف یک ملت استحجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی ابراهیمی شنبه شب در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی که با حضور مسئولان شهر آبسرد و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع این شهر برگزار شد با اشاره به اینکه ملت ایران در سال 88 با شرکت در انتخابات و حماسه نهم دی ماه وظیفه و تکلیف خود را به خوبی ادا کردند، اظهار کرد: ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون فتنه های بسیاری را همچون فتنه 88 به خود دیده است ولی ملت ایران در نهم دی ماه با اقدام به موقع و ادای تکلیف، بصیرت آفریدند.
این مقام مسئول با اشاره به حماسه سازی مدافعان حرم، افزود: امروز اگر جوانان ایران به دفاع از حرم ائمه اطهار به کشورهای همسایه به ویژه سوریه سفر می کنند، برای حفظ اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ امنیت و آرامش کشور است آنان تکلیف خود را به خوبی ادا می کنند و این ما هستیم که باید با تکلیف شناسی فرصت را به دشمن ندهیم.
معاون امور استان های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با تاکید بر نیاز امروز کشور به وظیفه شناسی و عمل به تکلیف از سوی مسئولان و آحاد مردم، گفت: گرچه مردم از وضعیت گرانی و مشکلات ناراضی هستند ولی برگزاری راهپیمایی ها با هدف تخریب و تضعیف راه درستی نیست زیرا این اقدامات تنها موجب فرصت سازی برای دشمن می شود.
حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه وظیفه مسئولان نظام خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: گرچه در کشور مشکلات بسیار است ولی دشمن نیز تمامی تلاش خود را برای تضعیف نظام و افکار و اندیشه های مردم بکار بسته و این مردم هستند که با وظیفه شناسی و انجام تکلیف نباید چراغ سبز به دشمن نشان دهند.
این مقام مسئول تصریح کرد: گرچه اعتراض قانونی حق مردم است ولی انتقاد باید از روی انصاف و عدالت باشد؛ نهم دی ماه را روز بصیرت و میثاق با ولایت نامیدند زیرا حرکت مردم چه در ظاهر و چه در باطن ولایتمداری بود.
معاون امور استان های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه باید در مقابل اهداف دشمن هوشیار بود و آگاهانه عمل کرد، گفت: یکی از اهداف امروز دشمن فراموشی حماسه نهم دی ماه به بهانه گرانی بنزین و دیگر مشکلات اقتصادی است؛ امروز باید مرز بین دوستی و دشمنی مشخص شود.
وی ادامه داد: ملت ایران فرمایشات داهیانه مقام معظم رهبری را همواره سرلوحه کار خود قرار دهند زیرا امروز کشور برای توسعه و پیشرفت و دستیابی به استقلال بیش از هرچیز نیازمند وظیفه شناسی است.
خبرنگار: الهام حیدری**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7246//1348انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *