رییس دانشگاه شهید چمران اهواز عملیات مهار آتش چاه رگ سفید را به وزیر نفت تبریک گفتبه گزارش ایرنا در متن پیام غلامحسین خواجه به وزیر نفت آمده است: مهار چاه رگ سفید آن هم با توجه به دامنه وسیع آتش، نشان از آن دارد که راه برون ‌رفت از تنگناها و مشکلات کشور بهره‌گیری از توان ملی و ظرفیت نیروی انسانی بومی است.
وی افزود: بی‌تردید این موفقیت بزرگ، مرهون سازمان‌دهی، هماهنگی و انسجام مسئولان صنعت نفت بوده که به عنوان مهمترین عامل تأثیرگذار در کسب این افتخار بزرگ برای مجموعه نفت به شمار می روند.
خواجه افزود: همچنین تلاش مستمر و شبانه‌ روزی کارشناسان و کارکنان زحمت کش واحدهای عملیاتی، فنی، تخصصی و پشتیبانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در این رخداد بزرگ قابل ستایش است.
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز خطاب به زنگه اضافه کرد: لازم می‌دانم مراتب خرسندی خود را به سبب انجام موفقیت ‌آمیز این عملیات بزرگ اعلام نمایم و از درگاه پروردگار بی‌ همتا دوام توفیق و سربلندی جنابعالی را آرزو می‌کنم.
دکل نفتی رگ سفید در محدوده شرکت مناطق نفت خیز جنوب در تاریخ هفتم آبانماه سالجاری دچار حریق شد که با تلاش شبانه روزی متخصصان ایرانی در تاریخ پنجم دیماه سالجاری به طور کامل خاموش شد.
9879/6064
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *